Nie musisz znać się na prawie

Zaufaj nam - my Ci pomożemy

Telefon

+48 608 371 758

Zespół tworzy dwoje absolwentów Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, którzy obecnie są uczestnikami studiów doktoranckich na tej uczelni. Oboje posiadają doświadczenie zarówno w zakresie prawa kanonicznego, jak i cywilnego.

DSCF8764

Katarzyna Komoniewska – posiada tytuł magistra prawa cywilnego, tytuł magistra prawa kanonicznego oraz licencjata prawa kanonicznego według terminologii nauk kościelnych. Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w katedrze Postępowania Cywilnego obroniła pracę magisterską pod tytułem “Instytucja rozwodu jako jeden ze sposobów ustania małżeństwa w świetle obowiązującego polskiego prawa cywilnego”. Z kolei na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego obroniła pracę magisterską pod tytułem “Rola pełnomocnika w procesie o unieważnienie małżeństwa cywilnego”. Od 2011 roku świadczy pomoc prawną w zakresie prowadzonej przez siebie Kancelarii Adwokackiej.

Kontakt

telefon: +48 605 414 675

mail: katarzyna.komoniewska@prawokan.pl

Bartłomiej Horosz – posiada tytuł magistra prawa cywilnego, tytuł magistra prawa kanonicznego oraz licencjata prawa kanonicznego według terminologii nauk kościelnych, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podczas studiów zainteresował się tematyką prawa rodzinnego oraz prawa kanonicznego, co doprowadziło do obrony pracy magisterskiej pod tytułem „Separacja w prawie kanonicznym oraz prawie cywilnym – porównanie”. Kontynuując studia z kręgu zainteresowań rozpoczął studia na Wydziale Prawa Kanonicznego UKSW, które ukończył z wynikiem bardzo dobrym broniąc pracę pod tytułem: „Małżeństwo katolika z akatolikiem oraz z osobą nieochrzczoną w Kodeksie Prawa Kanonicznego z 1983 r.”

Kontakt

telefon: +48 608 371 758

mail: bartlomiej.horosz@prawokan.pl

DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE KOMPETENCJE ZESPOŁU

dyp lic KK

0001